Automaty, jak to chodí

Jaké jsou výhody automatů na nápoje?

Nápojové automaty jsou ideálním řešením pro místa, kde je potřeba zabezpečit prodej studených či teplých nápojů, ale i kusových výrobků v podobě různých snacků. Jejich jednoznačná výhoda je právě v tom, že jsou instalovány přímo na pracovištích a zajišťují tak zdroj nápojů i potravinových výrobků, bez nutnosti pracoviště opouštět. Pořízení nápojového automatu přitom není vůbec složitá a ani nákladná věc. Jen je potřeba se obrátit na toho správného a kvalitního dodavatele.

Bez kvalitního dodavatele totiž samotná instalace automatu nemá smysl. Dodavatel totiž zajišťuje pravidelné zásobování. To znamená, že si nemusíme dělat starosti s tím, že nám v automatu něco dojde.

Automaty na nápoje jsou dodávané v různých velikostech a provedeních. Ty velké dokážou na jedno naplnění obsloužit až 500 zákazníků! Kvalitní a spolehlivý dodavatel profesionálně poradí, co by právě vašemu provozu vyhovovalo nejvíce a dokonce může připravit druhy nápojů přesně podle potřeb vašeho provozu.

Existuje též možnost příspěvku zaměstnavatele na prodejní cenu, či možnost automat plně využít pro výdej pitného režimu nejen v horkých provozech. Touto cestou tak lze zajímavě uspořit na nákladech. Standardně automaty přijímají všechny mince od 1 Kč až po 50 Kč.

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat